Tajemnicza moc zapachu

” Zapach to nic innego jak dotyk, który czujemy z daleka ” – Jean Cloud Elena

Ponadczasowa siła perfum

Serię o perfumach otwiera Hugo Boss The Scent – uwodzi, kusi i pobudza namiętność w subtelnym tonie. Przepiękny zapach jednej z najbardziej znanych marek, wprowadzony na rynek w 2016 roku. Hugo Boss rządzi w świecie mody męskiej, ale nie zapomina o płci pięknej tworząc cudowne kompozycje zapachowe i właśnie jedną z nich dzisiaj chce nieco przybliżyć. Nowy zapach , bardzo charakterystyczny, uwodzi sam w sobie, sprawia wrażenie, że chce się więcej tej przyjemności. Jednocześnie nie daje odczuć nadmiaru, a po prostu pochłania, kiedy pierwszy raz go poczułam.

To niesamowite, ale daje pewien rodzaj ciepła i bardzo przyjemnie otula. Kompozycja prowadzi przez wszystkie fazy uwodzenia, od pierwszego błysku w oku, przez zauroczenie, aż po całkowite uzależnienie.

Nuty zapachu Hugo Boss Boss The Scent są przyjemnie i delikatnie namiętne a tworzą je: słodka brzoskwinia i czarująca frezja. Upojny kwiat osmanthusa w samym serce zapachu, co nadaje wyjątkowy charakter, ponieważ osmanthus jest rzadko stosowany w perfumerii ze względu na swoją rzadkość, dlatego dotąd byliśmy pozbawieni jego olfaktywnego piękna. Ten wyjątkowy kwiat pochodzi z Chin, ale można go spotkać również we Francji. Drzewo Osmanthusa jest bardzo wrażliwe na chłód a jego rozrzucone nasiona kiełkują dopiero po dwóch latach dojrzewania. Im silniej zapachowy gatunek osmantusa tym bardziej wrażliwy i kruchy, kwitnie jesienią. Kompozycję wieńczą delikatne akcenty prażonych ziaren kakao.

Zapach posiada swoją specyficzną głębie a jednoczenie ulotność i pragnienie, dlatego od pierwszych sekund uwodzi i przyciąga, by za chwilę się zmienić, ale czar cały czas pozostaje. Kompozycja niezależna od pory roku, dla kobiet, które cenią zmysłowość i delikatność, nutę tajemniczości z namiętnym stopniowym przyciąganiem, natomiast nie będzie trafnym wyborem dla pań, które dobrze się czują w ciężkich, ziemistych, silnych, zdecydowanych zapachach.  Z ciała przenika na ubraniach i pozostaje w nienarzucającym się, długotrwałym odczuciu.

Piękna kompozycja o subtelnej wrażliwości i namiętności kobiety.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *