Ciekawa strona wolności

Jak uwolnić się od negatywnych przekonań?

Chcesz uwolnić się z toksycznego związku i relacji, pozbyć się negatywnych przekonań, stresu i odzyskać spokój – to najwyższa pora. Jeśli czujesz, że nie uniesiesz tego dłużej, co Cię zatrzymuje i blokuje. Obecna sytuacja w kraju i na świecie dołożyła przekonań, że jest źle. Wprowadzone ograniczenia wpływają na psychikę i postrzeganie rzeczywistości. Czy na pewno?
Pierwszym krokiem w tej sytuacji jest odpuszczenie sobie i pozbycie się negatywnych przekonań na swój temat i najbliższego otoczenia. Nie chodzi o to, by ciągle się uśmiechać, ale odkryć co jest w środku. O czym zapomniałaś i co jest tak na prawdę ważne. Ten czas pokazał też, co jest prawdziwe, a co wymyśloną bajeczką.
Znalazła się przestrzeń na przemyślenia i zmierzenie się ze sobą. Na pewno nie jest to pora, by tkwić w tym, co Ci nie służy. Jeśli jeszcze bardziej czujesz, że chcesz się uwolnić od tego, co Cię dręczy i z czym się zmagasz, to nadszedł właśnie ten czas, by się od tego uwolnić.
Jeśli poszukujesz kogoś, kto może w tym pomóc i jak przejść przez tego proces, to jesteś we właściwym miejscu. Na początku tej drogi, ważna jest decyzja obustronna.

Z Twojej strony o tym, że wychodzisz z tej trudnej sytuacji krok po kroku i nie ma odwrotu i czy rzeczywistości potrzebujesz mojej pomocy, doświadczenia i pracy.
Decyzje się czuje, nie podejmuje i to jest ważne. Tak jak w każdej życiowej sytuacji. Poczucie siebie w najbliższym otoczeniu, daje nam jasne sygnały, czy zostać czy uciekać? Tylko czy my je w czas odczytujemy czy pozwalamy, aż nas całkiem zwali z nóg?
Trwanie w trudnym toksycznym związku czy relacjach ma wpływ na nasze zdrowie, wygląd, prace, możliwości, rozwój. Taka jest rzeczywistość. Jeśli partner czy ktoś z bliskiego otoczenia ogranicza Cię czy poniża, to wierz mi nie jest to miłość. Tylko doskonale wiem, boisz się po pierwsze jasno do tego przyznać, a bardziej Twoje przekonania zbierane latami Cię blokują.
Teoretycznie każda z nas to wie, ale czy wystarczająco mocno każda z nas chce i potrzebuje coś z tym w swoim życiu zrobić?
Jeśli stajesz przed lustrem i widząc siebie nie czujesz się dobrze, nie akceptujesz swojego wyglądu albo paląco chcesz, coś w nim zmienić trwale i korzystnie. Nie czujesz się atrakcyjna i nie wiesz co z tym zrobić,a a partner nie zauważa Twoich potrzeb, bo może nigdy o tym nie rozmawialiście z powodu przekonań albo strachu.
Chcesz odkryć własne piękno i potrzeby, a wiedz, że tylko Twoje negatywne przekonania i toksyczne zachowania ludzi obok Cię przed tym powstrzymują. Zastanów się poważnie, ile możesz zyskać. Możesz odzyskać i pokochać siebie, wejść w zdrową relację i odkryć swoją prawdziwą kobiecość. Wierz mi, warto.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *