O mnie

 

Katarzyna Malinowska – Katarzyna Radzi

 Kreatorka Zmiany i Stylu

Mentorka

Mówiąc bardzo ogólnie jestem jedną z najlepszych Kreatorek Zmiany Wizerunku oraz Ekspertem od wychodzeniu z toksycznych związków i relacji – jest to tak naprawdę częścią mojej absolutnej specjalizacji – czyli pomagania takim kobietom jak Ty – w tworzeniu procesów, które zmieniają przekonania i pozwalają w 100% wyjść z toksycznej klatki, tak abyś mogła poczuć prawdziwą kobiecość w sobie oraz w pełni mogła realizować się w życiu w tym co robisz najlepiej. Zanim jednak dotarłam do tego miejsca, studiowałam teologie z filozofią i psychologią. Jestem certyfikowaną kreatorką wizerunku oraz doradcą ds. wizerunku. Obecnie prowadzę własną firmę – Katarzyna Radzi.

Ten proces pozwolił mi rozpocząć pracę z kobietami jako kreatorki zmiany wizerunku, zawsze pasjonowała mnie moda i tworzenie wizerunku. W tej pracy bardzo mocno zauważyłam jak kobiety bardzo potrzebują głębszej zmiany „od wewnątrz do zewnątrz” i to stało się moją misją. Moją specjalizacją jest pomaganie kobietom przejść proces uwolnienia z toksycznych małżeństw, związków, relacji, odkryć prawdziwe potrzeby i spełniać się w życiu osobistym i zawodowym. Tak jak powiedziałam wcześniej pomagam kobietom takim jak Ty uwolnić się z toksycznego związku, trudnych relacji i stworzyć swój autentyczny wizerunek.
Od lat pasjonuję się modą, stylizacją, wizażem, zapachem w połączeniu z psychologią i wpływem na zmysły i relację międzyludzkie w życiu osobistym i zawodowym.
Styl jest poznawaniem siebie, który się zmienia z wiekiem bądź z potrzebą – pomagam więc odkrywać siebie i swój styl, w którym możemy się wyrazić, podnieść poczucie własnej wartości w życiu osobistym i zawodowym.

 

W rezultacie naszej współpracy odkryjesz na nowo siebie, docenisz kim jesteś, uporządkujesz swoją przestrzeń, życie, pracę, relacje, wizerunek!

Katarzyna Radzi:)