Umów się na swoją Przełomową Konsultację!

Razem wydobędziemy Twój indywidualny styl

W tym miejscu nie zaproponuje Ci jedno czy dwudniowej metamorfozy czy szałowych, szybkich zakupów , czy innego"magicznego" rozwiązania, które miałoby odmienić Twoje myślenie o sobie, o Twoim wyglądzie i stylu. Nie wierzę w chwilowe rozwiązania, bo one po prostu nie działają.

Tak jak wspomniałam już, nie tworzę jednodniowej metamorfozy wyglądu, po to, by przykryć Twój stan wewnętrzny. Wtedy nie ruszyłabyś z miejsca. Nie przebieramy Cię też za kogoś, kim nie jesteś.

Natomiast podczas współpracy wchodzimy w proces zmiany, abyś odkryła swoje piękno, poczuła się wolna od blokujących przekonań oraz zbudowała styl zgodny z Tobą i Twoimi potrzebami.

A tak naprawdę przejdziemy ten proces zmiany w czterech bardzo ważnych krokach. Może to zadziałać, kiedy Cię wysłucham, przeanalizuję wyzwania, z którymi się zmagasz i pokażę Ci jak to zrobić, aby odkryć siebie i poczuć Twój kobiecy styl. Ze względu na to, że jesteś unikalna, i tym samym Twoje potrzeby są unikalne, potrzebujesz dopasowanego dla siebie planu działania, który pomoże Ci osiągnąć upragnione rezultaty, a nie chwilowe rozwiązania.

Będę zaszczycona mogąc Ci w tym pomóc i tworząc dla Ciebie spersonalizowany plan stylu. Wypełnij tą krótką ankietę poniżej, aby powiedzieć więcej o sobie i pokazać, dlaczego jesteś odpowiednią osobą do odbycia takiej transformującej rozmowy ze mną.

Rozmowa trwa 45-60 minut. W tym czasie będę mogła poznać Twoje unikalne potrzeby oraz to z czym,tak na prawdę się zmagasz.

Pomogę Ci określić nad czym i w jaki sposób możemy współpracować.

Po rozmowie Twoje spojrzenie na swój wizerunek będzie zupełnie inne.

Wybierz swój termin rozmowy