Tajemnicza moc zapachu

Ponadczasowa siła perfum

Znalezione obrazy dla zapytania bottega veneta

Dzisiaj jeden z zapachów luksusowej marki Bottega Veneta. Włoska marka powstała w 1966 roku i zasłynęła z wyrobów z ręcznie plecionej skóry. W branży perfumiarskiej firma zadebiutowała w 2011.

Zapach Bottega Veneta jest tajemniczy, bardzo pociągający, intrygujący, a jednocześnie bardzo zdecydowany i może być trudny. Narzucający swoją moc. Kompozycja należy do kategorii szyprowo-kwiatowej, w której dominują nuty bardzo wyraziste, rozpoczynając od różowego pieprzu, bergamotki poprzez upajający jaśmin, by w podstawie znaleźć mech i pachulę.

Całość zapachu przebija esencja skóry, dodająca elegancji, wyrafinowania i luksusu marki. Prostota i elegancja tkwi również w projekcie flakonika, w którym zauważamy odwołanie do tradycyjnej, weneckiej produkcji szkła.

Bottega Veneta podkreśla bardzo mocno indywidualność i wyjątkowość odbiorcy. Podkreśla również charakter włoskiej mody. Mocne akordy zapachowe powodują, iż zapach wybiorą silne i zdecydowane kobiety, które chcą bardzo wyraźnie zaznaczyć swoją obecność oraz pokazać swoją pewność siebie. Nie będzie to dobry wybór dla pań ceniących delikatne kwiatowe, owocowe czy zielone zapachy. Może od pierwszego momentu zachwycić swoją wyrafinowaną, mocną kompozycją, utrzymującą się długo, ale może przytłoczyć łagodniejsze charaktery.

Zapach silnie działa na zmysły i mocno wyróżni kobietę, która będzie go nosiła, podkreślając swoją wyjątkowość.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *