To właśnie ja – jak stworzyć codzienny look – co wiesz o sobie

Uwolnij swój prawdziwy styl!

Czy chcesz stworzyć wizerunek zgodnie z Twoją osobowością i cieszyć się swoim niepowtarzalnym stylem? Wszystkie to znamy, kiedy stajemy przed otwartą szafą i nie wiemy co na siebie włożyć. Mamy mnóstwo ubrań,których nie nosimy i upychamy je szafach. Czy chciałabyś świadomie budować swój styl wiedzieć, co powinnaś założyć zgodnie ze swoją sylwetką, typem kolorystycznym, zgodnie ze swoimi potrzebami? Budując swój styl przeszłam przez różne etapy, szukając inspiracji u innych kobiet, podpatrując coś co wydaje się bardzo oryginalne, niepowtarzalne i ciekawe. Największym atutem kobiety jest to, by mogła pokazać, to jaka jest naprawdę. Nie możemy się tego bać. Nie możemy się chować w szarych, nudnych, smutnych ubraniach. Nie możemy się blokować, myśleć o sobie źle. Niestety wszystkie blokady widoczne są w wizerunku i stroju.

Wydaje nam się tylko, że chowając się, czujemy się niby lepiej. A to nie jest prawda. Otwierając szafę u klientek, widzę co się z nimi, tak na prawdę dzieje. Oczywiście ważnym etapem jest rozmowa, w której bardzo dużo przekazuje o sobie i o tym czego potrzebuję, nawet podświadomie. Dlatego promuje, preferuję i uczę kobiety, by wyrażały w swoim wizerunku swoją osobowość. Zupełnie nie to, że mają przechodzić super metamorfozy na jeden dzień. Takie szybkie metamorfozy są jak „plasterek na dużą ranę”.

Uwalniając swój styl,uwalniasz  siebie ze stereotypów, które Cię blokują. Spróbuj sama sobie odpowiedzieć na pytanie:  jak często myślisz o sobie że jesteś piękna? czy jesteś świadoma swojego ciała i swoich potrzeb? Nawet nie wiesz jak to bardzo widać. Styl każdej kobiety widoczny jest w każdym geście, ruchu, rozmowie i uśmiechu. 

Styl to nie tylko dobrze zbudowana garderoba od podstaw, od bielizny  po dodatki. To jest wyraz dobrego samopoczucia  i poznania siebie we właściwy sposób. Uwielbiam momenty kiedy widzę uśmiech na twarzy każdej kobiety. Zadowolonej z tego jak wygląda, bo wiem, że czuję to w środku, że dobrze wygląda. To jest niezwykle ważne, abyś umiała siebie wyrazić i  potrafiła eksperymentować, dobierać, uczyć się i poznawać siebie. Nie jestem zwolenniczką ślepego podążania za trendami, owszem możemy z nich wybierać to co pasuje do naszej sylwetki i typu kolorystycznego kolorystycznego i urody. Styl buduje się latami, tak jakbyśmy opowiadały swoją historię, bo strojem też ją opowiadamy . Pokazujemy swoje samopoczucie, swoje emocje, swój strach, swoje obawy, swoje problemy.

 Uwalniając twój prawdziwy styl będzie oznaczało, że wchodzisz na drogę poznania samej siebie. Uczysz się i rozumiesz swoje potrzeby. Akceptujesz i dbasz o swoje ciało, o swoje myśli i wygląd. Styl każdej kobiety widoczny jest w sposobie jej wypowiedzi i to jak traktuje innych ludzi. Dobrze dobrany styl, autentyczny i wspólnie z osobowością wyraża również szacunek do najbliższych osób i całego otoczenia. Nastrój pokazuje też nasz stan emocjonalny. Po prostu widać to czy dbamy o siebie  czy się kochamy i do czego dążymy. Bardzo często dla wielu kobiet niezwykłym doświadczeniem jest to jak widzą siebie przed lustrem dobrze dobranej sukience Jak widzą siebie na nowo. Jak widzą twoje kształty. Czy same siebie traktują z szacunkiem?  Ważne jest, a może nawet najważniejsze to, żebyśmy potrafiły otworzyć się na siebie i przyjąć takie jesteśmy i cieszyć się niesamowicie tym jak cudownie potrafimy wyglądać i jaki ma to ogromny wpływ na to jak się czujemy. Jeśli dobrze się ze sobą czujemy i z tym jak wyglądamy jednocześnie podnosimy jakość naszych relacji. Podnosząc jakość naszych relacji zyskujemy zdrowie, lepszą pracę, lepsze samopoczucie i zarobki. Przy każdym spotkaniu z  kobietą widzę jaki jak emocjonalnie do tego podchodzi i jak to jest dla niej ważne. Nawet jeśli to ukrywa, nawet jeśli tylko myśli, którą bluzkę odłożyć czy którą wybrać sukienkę. Otwierając się przed sobą, dajesz sobie szansę, na to by się poznać i zmienić. Piękne jest też to jak kobiety bawią się stylem, szukają nowych możliwości i rozwiązań, a ja jestem po to, by w tym pomóc. Po to, żeby podpowiedzieć, wyjaśnić i przeprowadzić przez ten proces budowania wspólnego i autentycznego stylu.

 Pamiętaj cudowna kobieto, dbaj o siebie zawsze i pamiętaj, że możesz pokochać siebie w każdej chwili i zbudować dobre relacje. Pewne jest to, że trzeba rozpocząć od siebie, nie narzekając na innych i nie zrzucając na nich odpowiedzialności. Budowanie stylu jest jak podróż, którą rozpoczyna się już dziś krok po kroku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *