To właśnie ja – jak stworzyć codzienny look – co wiesz o sobie

Zacznij dokładnie tam, gdzie jesteś tworzyć swój styl i swoją wolność.
Nie będzie lepszego momentu, nie odkładaj siebie na później.
Znając swój styl, można wiele zdziałać.
Dzięki niemu komunikujesz się bez słów.
Po pierwsze chciałabym, abyś przez chwilę zastanowiła się nad tym, co sama wiesz o sobie, nie interesują mnie opinie innych.

Czy wiesz czego Ci potrzeba, abyś dobrze się czuła i wyglądała, czy nadal będziesz narzekać i tracić bezpowrotnie swój cenny czas?
Styl, to nie tylko to, co na siebie zakładasz każdego dnia, ale to też jak to nosisz i jak wybierasz. Co o tym, tak na serio decyduje.
Poznać siebie to złapać dystans dzielący nasze wyobrażenia od prawdziwego ja. Często nie chcemy się do tego przyznać.
Po drugie, każdy rodzaj figury może wyglądać pięknie w odpowiednich warunkach. Tak, teraz przyszła pora na to, abyś powiedziała, co wiesz o swoim ciele. W czym dobrze się czujesz i jest to przemyślany zakup. Zastanów się jak często robisz zakupy pod wpływem emocji albo żeby się wynagrodzić, czy jest to na serio Twój styl?
Czy znasz swoją sylwetkę czy tylko masz jej wyobrażenie i niekoniecznie stajesz przed lustrem po, to by z podziwem i szacunkiem popatrzeć?
Po trzecie, wiesz, że nasze ubrania niosą przesłanie, które odbierają inni ludzie. Ubranie, które zakładamy, to nie tylko okrycie ciała.

Sprawdź jakie kolory i fasony dominują w Twojej szafie i co przez to chcesz wyrazić?
Moją garderobę tworzą konkretne wyraziste kolory, ale też nie brakuje bieli i wzorów w różnym wydaniu. Znajdziesz sukienki, jeansy, bomberki, ciepłe swetry, koszule, marynarki, bluzy, długie, zwiewne spódnice,mnóstwo szali, apaszek,płaszcze, kurtki, pamiątki po bliskich osobach, to razem odzwierciedla mój humor i charakter, wyraża działanie i wolność.
Mogę zawsze zaprojektować w głowie co dziś bądź jutro założę, by czuć się sobą na serio.
Zapamiętaj, jeśli wiesz, co chcesz powiedzieć, to ubrania staną się Twoimi przyjaciółmi.
Po czwarte, na pewno masz myśli i marzenia,które chciałabyś spełnić, ale powstrzymują Cię Twoje blokady, strach, opinie innych ludzi.
Może myślisz o nowym związku, pracy, zmianie miejsca zamieszkania, czy nie da się tego wyrazić strojem? Kim jesteś i kim chcesz być?
Otwórz się na siebie, na pragnienia, potrzeby te prawdziwe.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *